Ekonomi

Arzum, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Hataylı çocuklarla kutladı.

Arzum, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Hataylı çocuklarla kutladı.

Firmadan yapılan açıklamaya göre, gezici aktivite ekibiyle Hatay Eski Lunapark ve Millet Bahçesi’nde bulunan çadır kentleri ziyaret eden Arzum, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı çocuklara özel düzenlediği çeşitli etkinliklerle kutladı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Arzum Ticaretten Sorumlu Genel Müdürü Serhan Giray, Arzum olarak Türkiye’ye karşı sorumluluk bilinci ve toplumsal bilinç bilinciyle depremin ilk anından itibaren tüm imkanlarını seferber ettiklerini belirtti.

Giray dedi ki:

“Bölgenin ihtiyacını karşılamak amacıyla ilgili kurumlara nakdi ve bire bir bağışta bulunduk. Bugün başta çocuklarımız olmak üzere depremden etkilenen vatandaşlarımız için 23 Nisan’ı ve Ramazan Bayramı’nı çocuklarımızla birlikte kutladık. , yanlarında olduğumuzu hissedin. Düzenlediğimiz farklı etkinliklerle bu gün çocuklarımız için son derece özel. “Biraz da olsa yüzleri gülsün istedik. Arzum olarak ihtiyaç kapsamında farklı alanlarda deprem bölgesine yardım etmeye devam edecek, depremden etkilenen halkımızın her zaman yanında olacağız.”

mezitliajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu